Рекламу показываем только НЕзарегистрированным пользователям. Войдите или зарегистрируйтесь на Бухфоруме
    .

Неперсонифицированные выплаты: примеры

Путеводитель по разделу. Налогообложение выплат физлицам (зарплата, подряд). Всё об ЕСВ. Индексация заработной платы.

Модератор: ФЛ7

UNREAD_POST Печкин » 10 мар 2011, 11:15

БОНУСЫ НЕОПРЕДЕЛННОМУ КРУГУ ЛИЦ В ВИДЕ ПОПОЛНЕНИЯ ТЕЛЕФОННЫХ СЧЕТОВ

ДЕРЖАВНА ПОДАТКОВА АДМІНІСТРАЦІЯ УКРАЇНИ

Чи оподатковуються ПДФО (не визначене коло платників) кошти, внесенні ЮО як поповнення телефонних рахунків ФО у вигляді заохочення (бонусу) в ході проведення маркетингових досліджень?


Діє з 01.01.2011. Відповідно до пп. 14.1.54 п. 14.1 ст. 14 розділу I Податкового кодексу України від 2 грудня 2010 року N 2755-VI (далі - ПКУ), доходом з джерелом його походження з України є будь-який дохід, отриманий резидентом або нерезидентом, у тому числі від будь-яких видів їх діяльності на території України, її континентальному шельфі, у виключній (морській) економічній зоні, у тому числі доходи у вигляді додаткового блага. Згідно із пп. 14.1.47 п. 14.1 ст. 14 ПКУ додаткові блага - це кошти, матеріальні чи нематеріальні цінності, послуги, інші види доходу, що виплачуються (надаються) платнику податку податковим агентом, якщо такий дохід не є заробітною платою та не пов'язаний з виконанням обов'язків трудового найму або не є винагородою за цивільно-правовими договорами (угодами), укладеними з таким платником податку (крім випадків, прямо передбачених нормами розділу IV ПКУ).

Відповідно до пп. 164.2.17 п. 164.2 ст. 164 розділу IV ПКУ до складу загального місячного (річного) оподатковуваного доходу платника податку включається дохід, отриманий як додаткове благо у вигляді вартості безоплатно отриманих товарів (робіт, послуг), визначеної за правилами звичайної ціни, а також суми знижки звичайної ціни (вартості ) товарів (робіт, послуг), індивідуально призначеної для такого платника податку. Таким чином, сума знижки включається до загального місячного (річного) оподатковуваного доходу платника податку виключно у випадку, якщо дана знижка носить індивідуальний (персональний) характер. Враховуючи вищевикладене, якщо одержувачами знижки у вигляді заохочень (бонусів), що надходять на телефонні рахунки платників податків, є не визначене коло осіб, то сума таких бонусів не включається до загального місячного (річного) оподатковуваного доходу платника податку.
живу на Бухфоруме

За это сообщение автора Печкин поблагодарил:
Радистка Кэт
Аватар пользователя
Печкин
 
Сообщений: 6649
Зарегистрирован: 18 ноя 2010, 13:03
Благодарил (а): 73 раз.
Поблагодарили: 2891 раз.

UNREAD_POST Ol_ua » 10 мар 2011, 11:41

Вот тут приводили пример http://www.buhforum.com/viewtopic.php?p=6062#p6062, что неперсонифицированные вода, чай, кофе.. не допблаго
ДЕРЖАВНА ПОДАТКОВА АДМІНІСТРАЦІЯ УКРАЇНИ

Чи може розглядатися як об'єкт оподаткування ПДФО вода, кава, чай, придбані за рахунок коштів роботодавця, що призначені для споживання в офісі будь-яким працівником та відвідувачем офісу згідно з ПКУ?

Згідно з п.п.14.1.54 п.14.1 ст.14 розділу ІV Податкового кодексу України від 2 грудня 2010 року №2755-VI (далі - ПКУ) дохід з джерелом їх походження з України - будь-який дохід, отриманий резидентами або нерезидентами, у тому числі від будь-яких видів їх діяльності на території України (включаючи виплату (нарахування) винагороди іноземними роботодавцями), її континентальному шельфі, у виключній (морській) економічній зоні, у тому числі, але не виключно, доходи у вигляді додаткового блага. Відповідно до пп. 164.2.17 п. 164.2 ст. 164 розділу ПКУ, до складу загального місячного (річного) оподатковуваного доходу платника податку включається дохід, отриманий як додаткове благо, зокрема, у вигляді харчування,безоплатно отриманого платником податку, крім випадків, визначених цим Кодексом для оподаткування прибутку підприємств. Оподаткування доходів фізичних осіб, у тому числі одержаних у вигляді додаткового блага, виходячи з положень ПКУ, розглядається лише у разі їх одержання безпосередньо конкретним платником податку. Таким чином, вода, кава, чай, придбані за рахунок коштів роботодавця, що призначені для споживання в офісі будь-яким працівником та відвідувачем офісу не може розглядатися як об'єкт оподаткування податком на доходи фізичних осіб.

За это сообщение автора Ol_ua поблагодарил:
Радистка Кэт
Аватар пользователя
Ol_ua
 
Сообщений: 585
Зарегистрирован: 04 дек 2010, 22:20
Благодарил (а): 80 раз.
Поблагодарили: 78 раз.

UNREAD_POST Печкин » 19 май 2011, 18:50

РАЗДАЧА СУВЕНИРКИ - МОЖЕТ БЫТЬ НЕПЕРСОНИФИЦИРОВАНА

Недавно ГНА Украины провела «горячую» телефонную линию по вопросам уплаты налога на доходы физических лиц при участии начальника отдела рассмотрения обращений плательщиков Департамента налогообложения физических лиц ГНА Украины Татьяны ДОБРОДИЙ.

Предлагаем вашему вниманию ответы на вопросы, поставленные во время «горячей» телефонной линии.

Подлежит ли налогообложению сувенирная продукция, которая распространяется на общую сумму более 9410 грн. неустановленным лицам?

Если такое распространение является обезличенным, осуществляется в границах предусмотренного в разделе III Налогового кодекса предельного размера таких расходов, осуществленных таким плательщиком и/или другими лицами в рекламных целях, то обложение налогом на доходы физических лиц отсутствует. Если такая продукция будет предоставляться отдельному физическому лицу, то в таком случае будет возникать объект налогообложения.

Вестник налоговой службы 17-18


Оно вроде и понятно, но может кому пригодится.
живу на Бухфоруме

За это сообщение автора Печкин поблагодарил:
Радистка Кэт
Аватар пользователя
Печкин
 
Сообщений: 6649
Зарегистрирован: 18 ноя 2010, 13:03
Благодарил (а): 73 раз.
Поблагодарили: 2891 раз.

UNREAD_POST Жулико » 20 фев 2013, 00:56

Как пример - развозка сотрудников к месту работы, питание в виде стола-фуршета.
Аватар пользователя
Жулико
 
Сообщений: 131
Зарегистрирован: 16 апр 2011, 14:40
Благодарил (а): 16 раз.
Поблагодарили: 27 раз.

UNREAD_POST Печкин » 12 мар 2013, 21:59

Чай, кофе, пирожные для работников

УПОТРЕБЛЕНИЕ РАБОТНИКАМИ КОФЕ, ЧАЯ, ПРИОБРЕТЕННЫХ ЗА СЧЕТ ДЕНЕЖНЫХ СРЕДСТВ РАБОТОДАТЕЛЯ

Являются ли объектом обложения налогом на доходы физических лиц кофе, чай, пирожные, приобретенные за счет денежных средств работодателя, которые предназначены для употребления в офисе любым работником и посетителем офиса?

Согласно пп. 163.1.1 п. 163.1 ст. 163 Налогового кодекса Украины объектом налогообложения резидента является общий месячный налогооблагаемый доход.
Подпунктом «б» пп. 164.2.17 п. 164.2 ст. 164 этого Кодекса определено, что в общий месячный налогооблагаемый доход плательщика налога включается доход, полученный плательщиком налога как дополнительное благо (кроме случаев, предусмотренных ст. 165 Кодекса) в виде стоимости имущества и питания, бесплатно полученного таким плательщиком, кроме случаев, определенных этим Кодексом для налогообложения прибыли предприятий.
Однако налогообложение доходов физических лиц, в том числе полученных в виде дополнительного блага, исходя из положений Кодекса, рассматривается только в случае их получения непосредственно конкретным плательщиком налога.
Таким образом, кофе, чай, пирожные, приобретенные за счет денежных средств работодателя, которые предназначены для употребления в офисе любым работником и посетителем офиса, не являются персонифицированным доходом и не могут рассматриваться как объект обложения налогом на доходы физических лиц.

ВНСУ № 10
живу на Бухфоруме
Аватар пользователя
Печкин
 
Сообщений: 6649
Зарегистрирован: 18 ноя 2010, 13:03
Благодарил (а): 73 раз.
Поблагодарили: 2891 раз.


  • Похожие темы
    Ответов
    Просмотров
    Последнее сообщение

Вернуться в НАЛОГ С ДОХОДОВ, ЕДИНЫЙ СОЦИАЛЬНЫЙ ВЗНОС

Кто сейчас на форуме

Зарегистрированные пользователи: Gb, MR, Ya

cron